OÜ Farmax  loomakliinik Tartus on tegutsenud 1994.aasta augustikuust alates.  Alustasime oma tegevust Tartus, praeguses asukohas Jaama ja Raatuse tänava nurgal. Meie kliinikut teataksegi  võrdselt kahe nimega, nii Raatusee tänava loomakliinik kui ka lihtsalt Farmaxi loomakliinik.  Lisaks Tartule on meil loomakliinik Võrus.

Oleme esmatasandi loomakliinik, n.ö perearstikeskus, kelle tööks on abivajajate loomade vastuvõtt, konsulteerimine, esmane diagnostika-röntgen, ultraheli, laboruuringud, vereproovid, uriiniproovid ja lahenduste pakkumine vastavalt oma võimalustele või eriarstile edasi suunates.

Oleme Teile väga tänulikud, et olete meid usaldanud juba nii palju aastaid ja et me oleme saanud jagada Teiega nii rõõme kui ka muresid. Austame väga kõiki neid, kes on julgenud võtta enda kanda nii suure vastutuse, hoolitseda veel kellegi heaolu eest peale iseenda.

Meie suurim soov on Teid seoses muredega  lemmiklooma pärast  igati aidata, otsida lahendusi ja võimalusi, diagnoosida ja ravida, mõista ja hoolida.  Teeme oma tööd suure missioonitunde ja hoolimisega. Hindame väga Teie usaldust. Selleks, et olla Teie jaoks parimad, täiendame ja õpime ise pidevalt ja kasutame parimaid ja kaasaegseid võtteid, vahendeid ja ravimeid. Suhtume kõikidesse abivajajatesse võrdselt, teisiti ei olekski see võimalik. Meile on antud unikaalne võimalus teha midagi head.  Iga päev!

Oleme Teie jaoks alati olemas!

Töötajad

Tartu kliinik

Loomaarst

Ain Erkmaa

Olen pool oma elust olnud loomaarst . Iga päev. Selle aja jooksul on nii mõndagi juhtunud. Peamiselt head. Ja see ongi tähtis.

Suhtluskeeled: eesti, vene, inglise, soome

Loomaarst

Liza Langa

Lõpetasin 2024. aastal Eesti Maaülikoolis veterinaarmeditsiini eriala ning asusin loomaarstina tööle Tartu Farmax loomakliinikus, kus töötasin juba oma õpingute ajal loomaarsti abilisena. Oma ülikooli viimase aasta õppepraktika sooritasin Iirimaa ühes suurimas referentskliinikus, kus roteerusin erinevate erialade vahel ning tänu millele tunnen huvi nii sisehaiguste kui ka kirurgia vastu. Panustan aktiivselt oma erialasesse enesetäiendusse, et pakkuda oma patsientidele ja nende omanikele parimaid võimalikke lahendusi. Koos minu ja mu abikaasaga elavad meie kodus veel kaks koera ja kass ning läbi aegade on sealt läbi käinud ka arvukalt eri liiki hoiukodulisi.

Suhtluskeeled: eesti, inglise

Loomaarst

Viktoria Romanova

Lõpetasin Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini eriala 2014. aastal. Peale ülikooli lõpetamist töötasin erinevates väikloomakliinikutes ning läbisin eksternatuuri Soomes. Aastate jooksul tekkis suur huvi onkoloogia vastu, tänu millele läbisin onkoloogia internatuuri UCD väikeloomakliinikus Iirimaal. Täiendan pidevalt oma teadmisi onkoloogia vallas ning soovin pakkuda kvaliteetset ja põhjalikku veterinaarabi.

Suhtluskeeled: eesti, vene, inglise

Loomaarsti abiline

Aigi Adamson

Teadsin juba gümnaasiumis, et tahan töötada loomadega ning siis saigi 2016. aastal tehtud otsus minna õppima Järvamaa kutsehariduskeskusesse loomaarsti abilise erialale. Lõpetasin kooli 2018. aastal ning asusin tööle loomaarsti abilisena Farmaxi loomakliinikusse. 
Oma töö juures meeldib mulle, et iga juhtum on erinev ja see mitmekesistab minu oskuseid loomi aidata.
Kodus on mul seenior kass, kuid unistuseks on kunagi võtta omale Sibery husky.

Suhtluskeeled: eesti, inglise

Loomaarsti abiline

Lily Naruski

Sattusin loomadega tegelema läbi heade sõprade, kellega  koos tegelesime kassipoegadega ning seeläbi tulin endalegi ootamatult Farmaxisse proovipäevale . Ülejäänud, nagu öeldakse, on ajalugu.
Armusin loomakliiniku töösse, sain lisaks kassidele sõbraks ka koertega ja muude karvaste elukatega ning nüüd võib mind peaaegu igapäevaselt Farmaxis loomadega tegelemas leida. Lisaks armastusele neljajalgsete sõprade vastu on meie kliinikus ka äärmiselt sõbralik ja toetav õhkkond, mis on toetanud uute teadmiste ja oskuste omandamist.

Suhtluskeeled: eesti, vene, inglise

Loomaarsti abiline

Gerda Aire Jahu

 

 

 

Suhtluskeeled: 

Loomaarsti abiline

Svetlana Pavlovskaja

Lapsehoolduspuhkusel

Võru kliinik

Loomaarst

Helju Lindmets

Töötan Farmaxi Võru loomakliinikus alates 1998.aastast. Hindan väga kliente, kelle jaoks on nende pere lemmikloomad sama tähtsad kui teised pereliikmed vôi veelgi enam. 

Suhtluskeeled: eesti, vene, inglise

Loomaarst

Piret Palok

Loomade heaolu ja nende ravimine on minu südameasi, annan alati endast parima, et leida sobivaid ja tulemuslikke lahendusi.

Suhtluskeeled: eesti, vene, inglise

Loomaarsti abiline

Õie Lõvi

Töötan Farmaxi Võru loomakliinikus avamisest alates , ehk siis aastast 1995.

Lisaks arsti abistamisele on minu südameasjaks olnud  lemmikute toitmine,  hooldamine ja nende käitumisalase info uurimine ja jagamine.

Suhtluskeeled: eesti, vene

Loomaarsti abiline

Ülo Veddel

Hea meeskonnatöö on igapäevaelu oluline osa. Olen arsti tugev, arutlev ja täpne parem käsi, toetav ja hooliv kolleeg.

Suhtluskeeled: eesti, vene, inglise

FARMAX loomakliinik

Meile on antud unikaalne võimalus teha midagi head.  Iga päev!

Oleme Teie jaoks alati olemas!